Loading

Audio Video Show 2018


Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia nas na targach AVS 2018 w Warszawie.

W tym roku zaprezentujemy kilka nowości i ciekawostek.

Oferta Divaldi powiększyła się o kolejne produkty. MS-01 to najnowsze monitory tej marki i ich premiera  w Polsce. Zaprezentujemy dwa zestawy napędzane przez wzmacniacze INT-01 i INT-2 Budowa wzmacniacza to układ Dual Mono, klasa A i moc 2x100W.

Na uwagę zasługuje absolutna nowość na rynku high end, będzie to fotowoltaiczny zestaw zasilający wyposażony w kondycjoner IAP-01 Divaldi, zestaw baterii i paneli fotowoltaicznych. System umożliwia całkowite odłączenie się od sieci zasilającej 230V i bez zakłóceniowe słuchanie ulubionej muzyki.

Nie zabraknie też  AMP-01 i AMP-02, legendarnych już i wielokrotnie nagradzanych za design wzmacniaczy słuchawkowych. W tym  roku AMP otrzymał złoty medal A’DESIGN AWARD 2018. Zapraszamy do testów z własnymi słuchawkami i swoją ulubioną muzyką.

Pierwszy raz w Polsce posłuchamy referencyjnego top gramofonu Technics SP-R1000. To pierwsza  okazja jak do tej pory na spotkanie z tym gramofonem który nawiązuje do legendarnych poprzednich  modeli. Zaprezentujemy też inne produkty  marki Technics które ponownie wzbudzają tak pozytywne emocje…

Nie zabraknie też możliwości obcowania z produktami high-end ręcznie budowanymi. Kolumny Living Voice będą napędzane lampowymi wzmacniaczami AUDION z limitowanej serii 20th Anniversary. Natomiast analogowego klimatu i dźwięku będą dostarczać gramofony budowane i produkowane przez NOTTINGHAM Analogue Studio.

W tym roku znajdziecie nas Państwo  na STADIONIE NARODOWYM

Skybox nr  – 222

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!


2018-11-05