Loading

DIVALDI PA-01 W SALONIE HIFI STATION


Dzięki uprzejmości salonu sprzedaży HiFi Station w Krakowie, 9 lutego mieliśmy przyjemność spotkać się w gronie przyjaciół audiofilów, posłuchać naszego najnowszego wzmacniacza Divaldi PA-1 i opinii szanownego grona słuchaczy.

Dopasowanie i konfiguracja całego systemu zajęła nam chwilę, ale nikt nie narzekał i chyba warto było poczekać.  Zestaw tworzyły urządzenia takie jak premp liniowej firmy TEAC, preamp gramofonowy firmy TEAC. Źródłem sygnału analogowego był gramofon Nottingham Analog Space Deck uzbrojony we wkładkę Audio Technica (VMS 750 SH). Jako źródło cyfrowe posłużył odtwarzacz firmy Teac VRDS-701 oraz odtwarzacz sieciowy. Do obszycia zasilania, sygnałów i głośników użyczyła i dostarczyła okablowania firma Soyaton. Wzmacniacz napędzał kolumny Perlisten R7t. Muzyka oczywiście była
z winyli – bo jak inaczej 😊. Z ciekawości następnego dnia podpięliśmy kolumny z innego przedziału cenowego i co się stało? przy atrakcyjnej cenie kolumn nasz wzmacniacz dodał im skrzydeł!

Jak to podsumować. Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim za mile spędzony czas, za wszelkie uwagi, konstruktywne porady i pochlebne opinie naszego nowego wzmacniacza. Takie spotkania utwierdzają nas w przekonaniu, że idziemy w dobrą stronę 😊.

Jeżeli dysponujecie pomieszczeniem odsłuchowym do którego możecie zaprosić swoich przyjaciół
i audiofilów, chętnie przyjedziemy i do was. Dla nas wszystkie wasze uwagi są bardzo cenne i chętnie je wprowadzimy do naszych urządzeń, aby dzięki wam produkować jeszcze lepszy sprzęt.


2024-03-13