Loading

AUDIO video show już za nami


W dniach 17 – 19 listopada w Warszawie odbyła się XXI edycja wystawy “Audio Show”.

Ekipa Mediam miała przyjemność gościć audiofilów i miłośników dobrego brzmienia na swym stoisku w strefie słuchawek na terenie Stadionu Narodowego. Jak anonsowaliśmy w zapowiedziach, zaprezentowaliśmy wyrafinowany system złożony z elektroniki i kolumn firmy Divaldi, źródłami zaś były gramofony legendy analogu, brytyjskiej manufaktury Nottingham Analogue oraz dla porównania odtwarzacze CD firm Atoll oraz Marantz. Wszystkim zwiedzającym bardzo przypadł do gustu zestaw składający się z najnowszego wzmacniacza słuchawkowego Divaldi AMP-02 i słuchawek Audeze LCD 4. Okrzyknięty on został jednogłośnie przez wszystkich słuchających dźwiękiem numer jeden strefy słuchawek. Zgodni co do tego werdyktu byli zarówno goście wystawy, jak i sami wystawcy. Rzeczywiście zestaw ten charakteryzował oszałamiającą wręcz przestrzenią, barwą i dynamiką. W połączeniu z gramofonem Nottingham Analogue Anna Log wyposażonym we wkładkę Ortofon Cadenza Bronze został stworzony referencyjny zestaw, który na pewno długo pozostanie w pamięci wszystkich, którzy mieli okazję go wypróbować.

Na naszym stosiku gościło wielu uznanych audiofili o światowej sławie. AMP-02 testował Pan Piotr Ryka z HiFi Philosophy oraz Pan Mori, jeden z wiodących inżynierów japońskiej firmy Final Audio.

Cieszy nas fakt, że nasze produkty są doceniane za granicami Polski. Kolejne Amp-02 zaraz po tragach powędrowały do Holandii i Kanady.

Dziękujemy serdecznie wszystkim odwiedzającym za wizytę u nas, uznanie i wiele ciepłych słów pełnych ciekawych spostrzeżeń i pochwał. Mamy nadzieje, że spotkamy się znów w przyszłym roku.

*Audio Video Show – to druga co do wielkości wystawa tego typu w Europie. Większe są tylko targi High End organizowane corocznie w maju w Monachium. Podobnie, jak w zeszłym roku wystawa zlokalizowana była w trzech miejscach: na Stadionie PGE Narodowym, w hotelu Radisson Blue Sobieski oraz w hotelu Golden Tulip.


2017-11-24